O firmie

 
 
 
 
Sanico Electronics Polska działa na polskim rynku od 2002 roku.
 
Przez te kilkanaście lat zdobyliśmy zaufanie klientów i dokładamy starań, aby zaufania tego nie stracić. A także, by codziennie pokazywać, że podjęli Państwo słuszną decyzję i dokonali dobrego wyboru.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów m.in. źródeł światła, lamp solarnych i ogrodowych, które oferujemy pod marką Polux. Sprzedajemy również małe AGD takie jak np.: nawilżacze powietrza, termowentylatory, grzejniki olejowe i inne urządzenia grzewcze, wentylatory biurkowe i podłogowe. Ogólnie posiadamy w swej ofercie szeroko pojęty sprzęt oświetleniowy, grzewczy i chłodniczy. Stale powiększamy nasz asortyment, aby sprostać Państwa rosnącym potrzebom i wymaganiom.
 
Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, oryginalnym wzornictwem i atrakcyjną ceną. Zatrudniamy w pełni kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dba, aby na każdym etapie, od pomysłu i projektu, aż do wprowadzenia na sklepowe półki, nasze projekty były dopracowane do granic możliwości.
 
Staramy się myśleć innowacyjnie i wprowadzać w życie nowe pomysły, dzięki którym nasze produkty są coraz lepsze, a życie prostsze i przyjemniejsze.
 
Wiemy, że Państwa czas jest cenny i często jest go coraz mniej. Dlatego właśnie nasz wyjątkowy proces projektowania i rozwoju produktów pozwoli na cieszenie się każdą upływającą chwilą. Tworzymy z myślą o polepszeniu jakości codziennego domowego życia.
 
Naszą wizją, do której spełnienia dążymy jest to, by nasze produkty były łatwo dostępne, a dzięki nim jakość codziennego życia w domu stawała się lepsza. Stale inwestujemy w rozwój nowych produktów, działania w obszarze zrównoważonego rozwoju, jak również dążymy do obniżania naszych cen.
 
Naszą biznesową ideą jest oferowanie jak najszerszego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, ogrodu i biura w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić.
 
Ciężko pracujemy, by móc oferować naszym klientom wysoką jakość w przystępnych cenach. Jest to możliwe dzięki optymalizacji całego łańcucha wartości, budowanie długotrwałych relacji z dostawcami oraz inwestowaniu w zautomatyzowaną produkcję. Nasza wizja to coś więcej niż wyposażenie domu i ogrodu. Chcemy polepszać jakość codziennego życia wszystkich ludzi, na których nasza firma ma wpływ.
 
To właśnie dzięki Państwu się rozwijamy i za to dziękujemy. Każdego dnia staramy się być coraz lepsi.