BLUESKY nawilżacz ultradzwiękowy niebieski

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza należy do najbardziej zaawansowanych i popularnych nawilżaczy powietrza z funkcją jonizacji, możliwością wytwarzania mgiełki.

Sprawdza się głównie kiedy w pomieszczeniu jest sucho, wilgotność spada poniżej 50%. Z takim stanem mamy do czynienia przeważnie w okresach upalnych, suchych (letnich) i grzewczych (zimowych).

Ten nawilżacz powietrza występuje w dwóch kolorach. Dodatkowo cechuje się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Pliki do pobrania

Wymiary produktu
 
 
 
 
Nawilżacze powietrza marki Polux używają technologii fal ultradźwiękowych zmieniając czystą wodę w chłodną i orzeźwiającą parę, nie wymagają dodatkowych składników chemicznych i grzałki elektrycznej.

Przy wytwarzaniu pary wodnej powstają również bardzo duże ilości anionów (jonów ujemnych), które są bardzo
pomocne przy wytrącaniu pyłków, kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza gromadzących sięc w pomieszczeniu.

Urządzenia te charakteryzują się niewielkim zużyciem energii elektrycznej, nie wytwarzają ciepła.
Przy braku odpowiedniej wentylacji wraz ze wzrostem liczby używanych urządzeń elektrycznych w otoczeniu gromadzi się coraz więcej jonów dodatnich. Ich nadmiar negatywnie wpływa na zdrowie. W celu neutralizowania naładowanych dodatnio cząsteczek każdy oferowany przez ans nawilżacz powietrza wyposażony został w jonizator - generator jonów ujemnych. Przywracając prawidłowy bilans jonowy redukują one ilość alergenów w powietrzu, jak również poprawia się Państwa samopoczucie, zwiększa się koncentracja oraz znika uczucie zmęczenia i senności.
typ produktu:
Nawilżacz ultradźwiękowy
linia produktu:
BLUESKY
model:
UH20123
kod EAN produktu:
5901508300300
index:
300300
główny materiał produktu:
Tworzywo sztuczne
główny kolor produktu:
niebieski
wymiar produktu:
290 x 190 x 310 mm
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50/60Hz
moc znamionowa produktu:
35W
obszar działania:
20 m²
poziom hałasu:
max 30 dB(A)
filtr:
Tak
pojemność zbiornika na wode
4,5 l
wydajność:
250 ml/h
czas pracy na pełnym zbiorniku
10 h
lampka pracy:
Tak
stopień ochrony produktu
II klasa
dodatkowe funkcje:
Regulacja intensywności wydmuchu, Wygodna rączka do przenoszenia nawilżacza, Dysza pary wodnej w uchwycie, Automatycznie odcina zasilanie przy niskim stanie wody, Eliminuje ładunki elektrostatyczne, Odświeża powietrze, Zapobiega chorobom