Termowentylator 2000W czarny

Termowentylatory Polux mają precyzyjną i łatwą w użyciu regulację temperatury, która umożliwia dostosowanie ich do potrzeb danego rodzaju pomieszczenia i pory dnia. Grzejniki elektryczne są coraz bardziej estetyczne, ekonomiczne i mogą mieć małe gabaryty.

Ten termowentylator o kompaktowych kształtach idealnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Posiada dwa stopnie regulacji mocy, termostat elektromechaniczny, a także automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Można również wybrać nawiew ciepły lub zimny.
Występuje w dwóch kolorach: czarnym lub szarym.

Pliki do pobrania

Wymiary produktu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termowentylatory z 2-stopniowym poziomem mocy grzania, płynną regulacją temperatury oraz zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Ich niewielkie rozmiary powodują, że idealnie sprawdzą się zarówno w biurze jak i w mieszkaniu. Jest to idealny system nagrzewania miejscowego. Termowentylatory Polux wyposażone są również w nawiew zimnego powietrza, co pozwala na korzystanie z nich również latem.
typ produktu:
Termowentylator
model:
FH-202
kod EAN produktu:
5901508302687
index:
302687
główny materiał produktu:
Tworzywo sztuczne
główny kolor produktu:
Czarny
wymiar produktu:
240 x 260 x 110 mm
moc:
max 2000W
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50/60Hz
klasa ochronności produktu:
II klasa
dodatkowe funkcje:
2 stopnie regulacji mocy (1000W-2000W), termostat elektromechaniczny wybór nawiewu zimnego i ciepłego, automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem