Nawilżacz ultradźwiękowy Sanico RUBBER 20106

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza należy do najbardziej zaawansowanych i popularnych nawilżaczy powietrza z funkcją jonizacji, możliwością wytwarzania mgiełki.

Sprawdza się głównie kiedy w pomieszczeniu jest sucho, wilgotność spada poniżej 50%. Z takim stanem mamy do czynienia przeważnie w okresach upalnych, suchych (letnich) i grzewczych (zimowych).

To jeden z najbardziej zaawansowany nawilżacz powietrza marki Polux. Wbudowany filtr zmiękczający wodę sprawia, że urządzenie to działa bezawaryjnie przez cały okres eksploatacji.
W dbałości o Państwa zdrowie i komfort użytkowania urządzenia, zbiornik na wodę pokryty został specjalną bakteriobójczą powłoką nanosilver.

Pliki do pobrania

Wymiary produktu
 
 
 
Nawilżacze powietrza marki Polux używają technologii fal ultradźwiękowych zmieniając czystą wodę w chłodną i orzeźwiającą parę, nie wymagają dodatkowych składników chemicznych i grzałki elektrycznej.

Przy wytwarzaniu pary wodnej powstają również bardzo duże ilości anionów (jonów ujemnych), które są bardzo
pomocne przy wytrącaniu pyłków, kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza gromadzących sięc w pomieszczeniu.

Urządzenia te charakteryzują się niewielkim zużyciem energii elektrycznej, nie wytwarzają ciepła.
Przy braku odpowiedniej wentylacji wraz ze wzrostem liczby używanych urządzeń elektrycznych w otoczeniu gromadzi się coraz więcej jonów dodatnich. Ich nadmiar negatywnie wpływa na zdrowie. W celu neutralizowania naładowanych dodatnio cząsteczek każdy oferowany przez ans nawilżacz powietrza wyposażony został w jonizator - generator jonów ujemnych. Przywracając prawidłowy bilans jonowy redukują one ilość alergenów w powietrzu, jak również poprawia się Państwa samopoczucie, zwiększa się koncentracja oraz znika uczucie zmęczenia i senności.
typ produktu:
Nawilżacz ultradźwiękowy
linia produktu:
RUBBER
model:
20106
kod EAN produktu:
5903137203755
index:
203755
główny materiał produktu:
Tworzywo sztuczne
główny kolor produktu:
niebieski
wymiar produktu:
260 x 205 x 295 mm
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50/60Hz
Obszar działania:
40 m²
moc znamionowa produktu:
25W
filtr:
Tak
pojemność zbiornika na wode:
3,5l
wydajność:
400 ml/h
czas pracy na pełnym zbiorniku:
9h
lampka pracy:
Tak
stopień ochrony produktu:
II klasa
dodatkowe funkcje:
Regulacja intensywności wydmuchu, Posiada wbudowany jonizator, Automatycznie odcina zasilanie przy niskim stanie wody, Pojemnik - antybakteryjny zawiera cząsteczki nanosilver, Eliminuje ładunki elektrostatyczne