Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Marki, ul. Okólna
Obowiązki:
•    współpraca z klientami hurtowymi oraz sieciowymi
•    dystrybucja produktów na podległym rynku
•    obsługa dotychczasowych klientów i pozyskiwanie nowych
•    realizacja założonych planów sprzedaży
•    dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy
•    praca w siedzibie firmy i w terenie
Wymagania:
•    minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
•    samodyscypliny oraz ukierunkowania na realizację celów
•    znajomości rynku hurtowego oraz doświadczenia we współpracy z sieciami
•    umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów
•    wysokiej kultury osobistej
•    wykształcenia min. średniego
•    prawa jazdy kat. B
•    umiejętności organizacji czasu pracy
•    doświadczenie w branży oświetleniowej będzie bardzo dużym atutem
Oferujemy:
•    pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów
•    dobrą atmosferę w pracy
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (umowa o pracę)
•    niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
•    stabilną pracę w rozwijającej się firmie
•    pakiet prywatnej opieki medycznej

MAGAZYNIER
Zakres obowiązków:
•    rozładunek i załadunek towaru
•    przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją
•    utrzymywanie czystości w miejscu pracy
Wymagania:
•    uprawnienia operatora wózka widłowego (mile widziane)
•    doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane)
•    umiejętności techniczne i elektryczne (mile widziane)
•    umiejętność pracy w zespole
•    uczciwość, dokładność, rzetelność, umiejętność liczenia
Oferujemy:
•    zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
•    pakiet socjalny
•    niezbędne narzędzia do pracy
•    po okresie próbnym przystąpienie do Pakietu Medycznego, finansowanego przez pracodawcę
•    bezpieczne środowisko pracy
•    pracę w przyjaznym zespole

CV przesyłać na adres praca@sanico.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SANICO ELECTRONICS POLSKA Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 14 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SANICO ELECTRONICS POLSKA Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Matuszewskiej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.