Projektor halogenowy z czujnikiem 360° HP118BSR360 czarny

Projektor halogenowy to doskonałe rozwiązanie na oświetlenie zewnętrzne garażu lub podjazdu. Wysoka klasa szczelności IP zapewnia ochronę przed wnikaniem pyłu oraz wody, dzięki czemu do środka nie przedostaną się żadne zabrudzenia. W tym projektorze zamontować można tradycyjny żarnik halogenowy typu R7s J118. W celu zmniejszenia ilości pobieranej energii istniej możliwość wymiany żarnika halogenowego na energooszczędną świetlówkę R7s J118. Znacząco wpłynie to na zmniejszenie zużycia prądu i obniżenie Państwa rachunków.
Ten projektor halogenowy wyposażony został w czujnik ruchu obejmujący kąt 360 stopni dlatego idealnie nadaje się jako uzupełnienie instalacji alarmowej.

Pliki do pobrania

Etykieta energetyczna
Wymiary produktu
 
 
 
Projektory halogenowy marki Polux zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Doskonale nadają się do oświetlania posesji czy elewacji budynków. Poza tym doskonale sprawdzają się również jako uzupełnienie instalacji alarmowej. Źródłem światła w projektorze jest lampa halogenowa wysokonapięciowa, której żarnik ma gwint R7s. Dopracowana konstrukcja pozwala na użytkowanie tych projektorów przez długie lata, bez konieczności wymiany któregokolwiek elementu. Zachęcamy Państwa do wypróbowania produktów marki Polux. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa zadowolenie i satysfakcja szła w parze z prostotą użytkowania naszych produktów.
typ produktu:
Projektor halogenowy
główny materiał produktu:
aluminium malowane proszkowo
główny kolor produktu:
czarny
wymiar produktu:
18,4*24,1*28,8 cm
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50-60Hz
moc znamionowa produktu (m):
Dozwolona moc żarnika 500W
możliwość przyciemniania:
Tak
dodatkowe funkcje:
Czujnik ruchu z regulowaną czujnością SENS, długością czasu świecenia TIME, natężeniem LUX, Zakres wykrywania ruchu do 10 metrów, Czujnik obejmuje kąt 360°
opakowanie jednostkowe:
kolorowy kartonik
gwarancja:
2 lata
skrócony opis produktu:
POLUX HP118BSR360
index Sanico:
202376
kod EAN produktu:
5901508202376
klasa energetyczna produktu:
Lampa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych: A++, A+, A, B, C, D, E
wymienne źródło światła:
Tak
trzonek:
R7s J118
stopień ochrony produktu:
IP44
klasa ochronności produktu:
III klasa
miejsce użytkowania produktu:
na zewnątrz
kąt wiązki światła produktu:
120°