Projektor halogenowy HP78WSR biały

Projektor halogenowy to doskonałe rozwiązanie na oświetlenie zewnętrzne garażu lub podjazdu. Wysoka klasa szczelności IP zapewnia ochronę przed wnikaniem pyłu oraz wody, dzięki czemu do środka nie przedostaną się żadne zabrudzenia. W tym projektorze zamontować można tradycyjny żarnik halogenowy typu R7s J78. W celu zmniejszenia ilości pobieranej energii istniej możliwość wymiany żarnika halogenowego na energooszczędną świetlówkę R7s J78. Znacząco wpłynie to na zmniejszenie zużycia prądu i obniżenie Państwa rachunków.
Ten projektor halogenowy wyposażony został w dwa źródła światła i czujnik ruchu dlatego idealnie nadaje się jako uzupełnienie instalacji alarmowej.
 
 
 
Projektory halogenowy marki Polux zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Doskonale nadają się do oświetlania posesji czy elewacji budynków. Poza tym doskonale sprawdzają się również jako uzupełnienie instalacji alarmowej. Źródłem światła w projektorze jest lampa halogenowa wysokonapięciowa, której żarnik ma gwint R7s. Dopracowana konstrukcja pozwala na użytkowanie tych projektorów przez długie lata, bez konieczności wymiany któregokolwiek elementu. Zachęcamy Państwa do wypróbowania produktów marki Polux. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa zadowolenie i satysfakcja szła w parze z prostotą użytkowania naszych produktów.
typ produktu:
Projektor halogenowy
główny materiał produktu:
aluminium malowane proszkowo
skrócony opis produktu:
POLUX HP78WSR z czujnikiem
kod EAN produktu:
5903137205445
index Sanico:
205445
główny kolor produktu:
biały
wymiar produktu:
14,1*10,4*26,6 cm
napięcie znamionowe produktu:
230V~50Hz
moc znamionowa produktu (m):
max 150 W
zmienne barwy światła:
NIE
barwa światła produktu:
6400K ziemna biała
zasilacz zewnętrzny:
TAK
typ włącznika:
n.d.
dodatkowe funkcje:
n.d.
trwałość znamionowa produktu:
20000 godz.
odpowiednik w watach:
n.d.
źródło światła:
SMD LED
wymienne źródło światła:
NIE
stopień ochrony produktu:
IP44
miejsce użytkowania produktu:
wewnątrz
regulacja kąta świecenia:
NIE
zakres regulacji kąta świecenia:
n.d.
kąt wiązki światła produktu:
180°