Projektor halogenowy  żółto-czarny

Projektor halogenowy to doskonałe rozwiązanie na oświetlenie zewnętrzne garażu lub podjazdu. Wysoka klasa szczelności IP zapewnia ochronę przed wnikaniem pyłu oraz wody, dzięki czemu do środka nie przedostaną się żadne zabrudzenia. W tym projektorze zamontować można tradycyjny żarnik halogenowy typu R7s J78. W celu zmniejszenia ilości pobieranej energii istniej możliwość wymiany żarnika halogenowego na energooszczędną świetlówkę R7s J78. Znacząco wpłynie to na zmniejszenie zużycia prądu i obniżenie Państwa rachunków.
Ten ręczny projektor halogenowy służy do zastosowań przenośnych. Wyposażony w wygodną rączkę pozwoli światłu dotrzeć wszędzie tam, gdzie będziemy potrzebować. Natomiast stabilna podstawa zapewni bezproblemową pracę projektora.

Pliki do pobrania

Etykieta energetyczna
Wymiary produktu
 
 
Projektory halogenowy marki Polux zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Doskonale nadają się do oświetlania posesji czy elewacji budynków. Poza tym doskonale sprawdzają się również jako uzupełnienie instalacji alarmowej. Źródłem światła w projektorze jest lampa halogenowa wysokonapięciowa, której żarnik ma gwint R7s. Dopracowana konstrukcja pozwala na użytkowanie tych projektorów przez długie lata, bez konieczności wymiany któregokolwiek elementu. Zachęcamy Państwa do wypróbowania produktów marki Polux. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa zadowolenie i satysfakcja szła w parze z prostotą użytkowania naszych produktów.
typ produktu:
Projektor halogenowy
główny materiał produktu:
aluminium malowane proszkowo
główny kolor produktu:
czarny / żółty
wymiar produktu:
18,1 x 15,4 x 26,5 cm
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50-60Hz
moc znamionowa produktu (m):
dozwolona moc żarnika 150W
dodatkowe funkcje:
przenośny
skrócony opis produktu:
LP78BY2W28PT
index Sanico:
202420
kod EAN produktu:
5903137202420
wymienne źródło światła:
Tak
trzonek:
R7s J78
stopień ochrony produktu:
IP54
klasa ochronności produktu:
III klasa
miejsce użytkowania produktu:
na zewnątrz
kąt wiązki światła produktu:
120°