Projektor halogenowy HP78Bx2SR czarny

Projektor halogenowy to doskonałe rozwiązanie na oświetlenie zewnętrzne garażu lub podjazdu. Wysoka klasa szczelności IP zapewnia ochronę przed wnikaniem pyłu oraz wody, dzięki czemu do środka nie przedostaną się żadne zabrudzenia. W tym projektorze zamontować można tradycyjny żarnik halogenowy typu R7s J78. W celu zmniejszenia ilości pobieranej energii istniej możliwość wymiany żarnika halogenowego na energooszczędną świetlówkę R7s J78. Znacząco wpłynie to na zmniejszenie zużycia prądu i obniżenie Państwa rachunków.
Ten projektor halogenowy wyposażony został w dwa źródła światła i czujnik ruchu dlatego idealnie nadaje się jako uzupełnienie instalacji alarmowej.

Pliki do pobrania

Etykieta energetyczna
Wymiary produktu
 
 
 
Projektory halogenowy marki Polux zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Doskonale nadają się do oświetlania posesji czy elewacji budynków. Poza tym doskonale sprawdzają się również jako uzupełnienie instalacji alarmowej. Źródłem światła w projektorze jest lampa halogenowa wysokonapięciowa, której żarnik ma gwint R7s. Dopracowana konstrukcja pozwala na użytkowanie tych projektorów przez długie lata, bez konieczności wymiany któregokolwiek elementu. Zachęcamy Państwa do wypróbowania produktów marki Polux. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa zadowolenie i satysfakcja szła w parze z prostotą użytkowania naszych produktów.
typ produktu:
Projektor halogenowy
główny materiał produktu:
aluminium malowane proszkowo
główny kolor produktu:
czarny
wymiar produktu:
28,3*17,4*23,5 cm
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50-60Hz
moc znamionowa produktu (m):
Dozwolona moc żarnika 2x150W
możliwość przyciemniania:
Tak
dodatkowe funkcje:
Czujnik ruchu z regulowaną czujnością SENS, długością czasu świecenia TIME, natężeniem LUX, Zakres wykrywania ruchu do 10 metrów, Czujnik obejmuje kąt 360°
opakowanie jednostkowe:
kolorowy kartonik
gwarancja:
2 lata
skrócony opis produktu:
POLUX HP78Bx2SR
index Sanico:
202383
kod EAN produktu:
5901508202383
klasa energetyczna produktu:
Lampa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych: A++, A+, A, B, C, D, E
wymienne źródło światła:
Tak
trzonek:
2xR7s J78
stopień ochrony produktu:
IP44
klasa ochronności produktu:
III klasa
miejsce użytkowania produktu:
na zewnątrz
kąt wiązki światła produktu:
120°