Grzejnik olejowy 1500W 7 żebrowy jasno-szary

Zasada działania grzejników olejowych jest bardzo prosta. Są wypełnione olejem, który jest podgrzewany przez elektryczne grzałki umieszczone wewnątrz. Wprawdzie, w stosunku do innych urządzeń, nagrzewają się dość wolno, ale po nagrzaniu pozostają długo ciepłe nawet po tym, jak odłączy się je od sieci.
 
Poza tym emitując przyjemne ciepło, nie wysuszają powietrza w pomieszczeniu.
Mogą ogrzewać dość duże pomieszczenia i działają całkowicie bezgłośnie.
Urządzenia marki Sanico posiadają szereg ułatwień i zabezpieczeń, takich jak: 3 stopniowa regulacja mocy grzania, izolowany uchwyt, termostat elektromechaniczny, zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Pliki do pobrania

Wymiary produktu
 
 
 
Nawet jeśli instalacja centralnego ogrzewania jest niewydolna albo sezon grzewczy jeszcze się nie rozpoczął, a słupek rtęci w termometrze coraz bardziej ciąży ku zeru, nie musisz cierpieć z powodu chłodu. Odpowiedzią na Twoje bolączki jest ogrzewanie przenośne.
Grzejniki z naturalnym obiegiem powietrza nagrzewają wnętrze wolniej, więc należy je stosować w pomieszczeniach ogrzewanych przez cały czas. Nadają się do tego grzejniki olejowe. Są większe i cięższe od zwykłych grzejników i konwektorów, lecz dzięki akumulacji ciepła w wypełniającym je oleju oddają je do pomieszczeń nie tylko wtedy, gdy pobierają energię z sieci, ale także gdy już je wyłączymy. Utrzymują ciepło bardzo długo. W praktyce przekłada się to na stabilniejszą temperaturę w ogrzewanych nimi pomieszczeniach i utrzymywanie w nich komfortu cieplnego przy nieco mniejszym poborze energii. Po włączeniu trzeba tylko trochę poczekać, aż rozgrzeje się w nich olej.
typ produktu:
Grzejnik olejowy 1500W 7 żebrowy
model:
OHA07S-9G
kod EAN produktu:
5901508303882
index:
303882
główny materiał produktu:
Stal
główny kolor produktu:
Jasno-szary
ilość żeber:
7
wymiar produktu:
355 x 240 x 600 mm
moc:
Max 1500W
napięcie znamionowe produktu:
220-240V~50/60Hz
klasa ochronności produktu:
I klasa
dodatkowe funkcje:
3 stopnie regulacji: 600W/900W/1500W, Izolowany uchwyt, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Termostat elektromechaniczny, Sygnalizacja pracy